Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Юні жителі Рожищенської громади, які називають себе «бандерівцями», своїм співом збирають кошти та купують військовим автомобілі, антидронові рушниці, квадрокоптери, рації тощо. З початку своєї волонтерської діяльності, з 14 липня 2022 року, вони зібрали понад два мільйони гривень.
Про це повідомили на сайті Волинської ОДА.
Наймолодшим волонтерам в колективі 6 років, а найстаршому – 23. Переважно дітям у групі 10-12 років. Їхні батьки чи брати – у лавах ЗСУ. Тож вони у своєму юному віці уже знають, що таке війна й те, що військовим дуже необхідна наша підтримка.
«Потрібно щось робити, ми не можемо просто сидіти, склавши руки, і чекати завершення війни», – саме такими словами почалося формування дитячого волонтерського батальйону у Рожищі, розповіла його ініціаторка Вікторія Шварцкоп. До речі, тато дівчини також захищає нашу країну у війську.
Вона зазначила, що розпочиналося усе з маленької групи з п’ятьох дітей, а зараз у співочому колективі 25 «бандерівців».
«Вперше вийти і співати було дуже страшно. Однак, тоді ми співом зібрали 15 тисяч гривень, і це нас змотивувало. Тож ми вирішили збирати кошти для військових далі. У Рожищі збираємося на вихідних. Також проводимо прямі трансляції, щоб кожен зміг долучитися до збору і в онлайн-режимі», – каже Вікторія.
Окрім того, вони співають не лише у місті Рожище, а їздять у Луцьк, Ківерці та інші міста Волині. Юні волонтери впевненні, що далі – більше. До прикладу, їх запитали, що вони будуть робити, коли закінчиться війна, а вони рішуче відповіли:
«Ми будемо збирати кошти на відбудову нашої країни!».
Іншим разом, одна з учасниць колективу сказала:
«Люди бувають різні. Я бачу в очах деяких з них байдужість, коли ми співаємо. Тож я своєю діяльністю буду робити усе, щоб таких людей було менше в Україні».
Наразі діти продовжують допомагати армії. Кожен може долучитися до їхніх зборів на сторінці волонтерки Вікторія Шварцкоп.
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі