Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Представник Полтавського обласного територіального центру комплектування (ТЦК) майор Роман Істомін розповів в інтерв'ю «Телеграфу», чи є користь у мобілізації ухилянтів.
За його словами, коли людина опиняється серед бойових побратимів на лінії фронту, то у неї змінюється ставлення до ситуації.
Істомін зазначив, що коли мобілізований розуміє, що позаду нього – мирне населення, яке потрібно захистити, а поруч з ним бойові побратими, яких не можна підвести під час завдання, він змінюється і стає воїном.
«Мені відомий не один випадок, коли чоловіки, які не бажали служити, потрапляючи в підрозділ, абсолютно змінювалися і ставали прекрасними воїнами», – розповів представник ТЦК.
Він також нагадав, що відмова отримувати повістку чи розписуватись за неї є порушенням правил військового обліку. В результаті представник ТЦК може скласти протокол про адміністративне правопорушення. За статтею 210 КУпАП в умовах особливого періоду розмір штрафу становить від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).
Адміністративна відповідальність настає і в разі ігнорування повістки, що видана з метою уточнення військово-облікових даних, а у разі ігнорування «бойової» повістки може бути відкрито кримінальну справу.
Коли військовозобов’язаний пройшов ВЛК, але у визначену дату не прибув до мобілізаційного пункту, його можуть притягнути до відповідальності за ст. 336 Кримінального кодексу. У цьому випадку передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.
Попередній допис
©2024 uaGit
Коментарі