На дорогу поблизу села Піски Луцького району впало дерево, яке перекрило рух транспорту.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.
Сьогодні вранці, 2 грудня, до служби порятунку надійшло повідомлення про те, що поблизу села Піски Луцького району на проїжджу частину дороги впало дерево, яке перекрило рух транспорту.
На місце події виїхали рятувальники 22-го Державного пожежно-рятувального поста міста Берестечко. Фахівці ДСНС за допомогою бензопили розрізали дерево та звільнили дорогу, відновивши рух транспорту.
Попередній допис
Наступний допис
Коментарі