Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Волинській області викрили жителя обласного центру, який впродовж 3 років незаконно купував, зберігав і перевозив для продажу горілчані та тютюнові вироби.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці ТУ БЕБ у Волинській області.

Під час слідства детективи задокументували факти збуту фальсифікованого товару та провели обшук складських приміщень гаражного кооперативу, де зберігався фальсифікат, а також автомобілів, якими підприємець перевозив незаконно виготовлені підакцизні товари.

Загалом працівники БЕБ вилучили понад 18 тис. пачок цигарок, 6 700 пляшок алкоголю і 470 літрів спирту. Загальна вартість вилучених товарів складає майже 2 млн грн.

Наразі фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Кримінальне провадження скеровано до суду з угодою про визнання винуватості.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснювали детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області. Процесуальне керівництво - прокурори Волинської обласної прокуратури.