Алла Музичук та її син Владислав у перші дні повномасштабного вторгнення пішли у Млинівський військкомат. Там їх записали у батальйон тероборони

Про це повідомив очільник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Алла Музичук народилася у Дубні. До повномасштабного вторгнення рашистів в Україну працювала начальником Млинівської державної виконавчої служби.

Алла має фахову медичну та юридичну освіту. Після медучилища отримала військовий квиток. А її син Владислав закінчив військовий ліцей у Луцьку. Тож обоє ухвалили одностайне рішення піти у Млинівський військкомат, де їх записали у батальйон територіальної оборони.

На службу Музичуки потрапили у різні роти. Алла, відповідно до медичного фаху, стала бойовим медиком. Окрім виконання своїх посадових обов’язків, Алла Музичук співпрацює з колегами з інших формувань, проводить бійцям навчання та інструктажі з тактичної медицини, ділиться знаннями, які допомагають врятувати життя у військових умовах.

«Війна стала й випробовуванням сімейних стосунків матері з сином. Адже на початку війни Аллу і Владислава направили в різні місця і напрямки. Цілими тижнями рідні не могли здзвонитися між собою: якщо не через активні бойові дії, то через відсутність зв’язку чи Інтернету як такого», - розповідає Віталій Коваль.

Нині обоє Музичуків служать разом. Нещодавно Алла перевелася у медичну роту, бо переконана, що тут її знання і кваліфікація будуть кориснішими і затребуванішими. Про свій вбір стати до лав ЗСУ жінка жодного разу не пошкодувала.