Жіноча збірна України з футзалу здобула перемогу з рахунком 2:1 у матчі півфіналу чемпіонату Європи проти Угорщини. Так, українки вперше в історії вийшли у фінал Євро.

Україна прославилася на спортивному фронті про це розповів в прямому етері ГІТу шеф-редактор фут зального порталу «5х5» Артем Терентьєв.

«Це сталося вперше в історії, приємно, що цього року обіграли збірну Угорщини через яку минулого року вибороли бронзу. Наших вболівальників було багато, вони підтримували українську збірну.», - розповів пан Артем.

Під час гри збірна України поступалася суперницям з Угорщини. На 12-й хвилині матчу Вікторія Хорват зі своєї половини майданчика влучила по воротах українок і відкрила рахунок у матчі.

Однак українські спортсменки ще в першій половині зуміли зрівняти рахунок: розіграш ауту замкнула на дальній штанзі Анна Шульга – 1:1. І саме Шульга встановила остаточний рахунок матчу уже в другому таймі – вона забила гол на 32-й хвилині та встановила остаточний рахунок у матчі – 2:1.

Загалом за весь поєдинок українки завдали 65 ударів по воротах суперниць, угорки – 18.

У фіналі Євро-2023 з футзалу Україна зіграє зі збірною Іспанії.