Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Пішла у засвіти колишня багаторічна бібліотекарка Рожищенського ліцею №2 - Галина Федорівна Кривицька. 25 березня вона мала б зустріти ювілей - 85 років.
Галина Кривицька (у дівоцтві Ковальчук) народилася в селі Рудня, колишнього Рожищенського району. Понад 60 років свого життя присвятила роботі у бібліотеці.
Мріяла стати художницею, проте доля склалась інакше. Галина стала студенткою Ківерцівського культосвітнього технікуму за спеціальністю «Бібліотекар», бо любила читати, пізнавати з книг щось нове та цікаве, переповідати його близьким та знайомим.
По закінченні технікуму Галина Кривицька прийшла працювати у сільську бібліотеку сусідньої Ольганівки, а вже через рік стала завідувачкою бібліотеки в рідному селі.
Десять років віддала Галина Федорівна сільській бібліотеці, і не тільки літературу пропагувала, а ще й неабиякі концерти влаштовувала для колгоспників.
Другою сходинкою професійної діяльності Галини Кривицької стала Рожищенська районна бібліотека для дорослих, де працювала два десятки літ бібліотекарем, старшим бібліотекарем, завідувачкою з обслуговування.
Два роки пропрацювала вона у районній бібліотеці для дітей. І саме там зрозуміла, що робота з дітьми – це її мрія. Тож коли згодом стала бібліотекарем Рожищенської середньої школи № 2, взялася реалізовувати свої творчі задуми. Саме її підопічні – учасники клубу «Юні любителі природи», котрі розчищали струмки біля річки Стир, складали паспорти водойм, стали переможцями обласного конкурсу «Джерело» і були нагороджені краєзнавчою екскурсією в Київ.
Крім того Галина Кривицька організувала у школі драматичний гурток, який показав чимало п'єс.
У 2021 році Галина Федорівна вийшла на заслужений відпочинок.
Рідні, колеги та діти добрим словом згадують цю світлу та щиру людину.
Похорон відбудеться у понеділок, 20 березня.
Редакція ГІТу висловлює щирі співчуття родині Галини Федорівни. Вічна пам'ять!
Попередній допис
©2024 uaGit
Коментарі