Його голос закохує з перших нот, а пісні залишаються в серці вже після першого прослуховування. 30 квітня у Луцьку в РЦ «Промінь» із першим великим сольним концертом виступить талановий та харизматичний YAKTAK.

Подія відбудеться у рамках першого концертного туру містами України, повідомили організатори VINIL Concert agency.

YAKTAK – це поп, реп, рок в одному поєднанні. Він не має стильових кордонів, але має своє чітке бачення.

У молодого виконавця, який вже встиг стати надзвичайно популярним серед шанувальників, є велика амбітна ціль – витіснити російські треки зі всіх топ-чартів. І це артистові чудово вдається, адже його пісні «Не мовчи», «Чекає вдома», «Ти така вродлива», «В пустій кімнаті» з легкістю залітають в тренди YouTube, збирають мільйони переглядів та завойовують серця слухачів.

Ще однією особливістю YAKTAK є гітара. На кожну композицію вона одягається в образ, який перегукується із піснею, із словами та музикою, що звучать.

«Пісні YAKTAK влучно поєднуються з життєвими переживаннями кожного з нас! Адже він співає мовою душі, тож у нього є що Вам сказати», – запрошують на концерт організатори.

Подія відбудеться у рамках першого концертного туру YAKTAK містами України. Він охопить такі міста, як Івано-Франківськ (23.04), Червоноград (27.04), Львів (28.04), Буськ (29.04), Луцьк (30.04), Рівне (05.05), Тернопіль (06.05), Хмельницький (07.05), Вінниця (14.05) Калуш (19.05), Чернівці (21.05), Кам’янець-Подільський (22.05) та інші.

Квитки можна купити за посиланням.