Ворог здійснює політику геноциду на тимчасово окупованих територіях й знищує самоідентифікацію цілого покоління. Центр національного спротиву склав мапу таборів, куди ворог розселяє депортованих українських дітей.

Про це йдеться на сайті ЦНС. 

Мапа створена на основі даних з відкритих джерел й буде доповнюватись. Як видно з географії таборів, процес вивезення дітей до рф має систематичний характер й завчасно підготовлений.

Тобто, попри те, що російська пропаганда стверджує про вимушений крок й евакуацію дітей, та насправді дітей вивозять постійно, як з прифронтових так і з віддалених від бойових дій районів.

До таборів потрапляють:

  • сироти, при цьому деякі з яких стали такими внаслідок вбивства їх батьків самими росіянами;
  • діти з інтернатів, які мають родичів в Україні, але їх все одно примусово вивозять;
  • діти батьків, які не пройшли фільтрацію й потрапили до російських катівень;
  • окремі інші випадки.

В таборах, за заздалегідь підготовленою програмою, дітей навчають російській історії, викривленому трактуванні війни в України, також діти там вчать російський гімн. Тобто відбувається ідеологічна обробка. Всього на мапі нанесено 45 дитячих таборів й 12 мілітарних таборів. 

Іноді дітей вивозять до центрів мілітарної підготовки на “перевиховання”. Зокрема, так в Чечню привозили підлітків з Донецької та Луганської областей. Метою таких програм є створення особливо жорстоких й вірних режимові підлітків, яких згодом можна буде використовувати проти їх Батьківщини.