Сім’я військовослужбовця із Олексіївки Святослава Троцюка, який загинув, виконуючи бойове завдання у Бахмутському районі в липні минулого року, придбала для його роти автомобіль.

Нагадаємо, на захист Батьківщини Святослав Троцюк став ще у 2015 році, понад рік воював у зоні АТО на Донеччині. За бойові заслуги отримав відзнаку «За відвагу». А коли у нашій країні розпочалась повномасштабна війна, знову, у перший же день вторгнення, відправився боронити свою державу у складі 14-ої бригади, - пише газета Полісся.

Воїн пройшов справжнє пекло: починаючи від оборони Києва, отриманих поранень на Миколаївщині й закінчуючи запеклими боями у Бахмутському районі. Побратими називали його «Славон» або «Славончик». Та 4 липня під час ворожого мінометного обстрілу в районі населеного пункту Берестове його життя у віці 45 років обірвалося…

Так і не встиг пустити він родової гілочки: доля так і не подарувала йому нагоди звити сімейне гніздечко та народити діточок… Але він віддано воював за нащадків своїх рідних та близьких, за кожного українця…

«У такий спосіб ми прагнемо вшанувати світлу пам’ять про брата. Як би нам не хотілося, повернути його ми вже не можемо. Але можемо допомогти врятувати життя інших військовослужбовців, чоловіків, які, як і колись наш Святослав, перебувають у найгарячіших точках фронту. Наша сім’я вирішила скерувати держвиплати у найблагіше русло – придбати для захисників роти, у якій воював брат і зараз служать багато наших земляків, авто. Ми оснастили його пристроєм нічного бачення. Це дозволить за будь-яких умов вивозити поранених з поля бою. У Ворокомле селяни щедро запакували автівку, підписану у честь брата «Славончик», різними продуктами. Окрім того, наші місцеві волонтери та благодійники консолідували свої зусилля й закупили ще й військову форму для хлопців. Усе це вже успішно доїхало на бойові позиції», – каже сестра полеглого воїна Тетяна Сильчук.