У вівторок, 4 квітня, у Ківерцях в останню дорогу провели солдата Олександра Радчука, якому тепер назавжди 21 рік.

Про це повідомляє Ківерцівська міська рада.

Військовослужбовець 110-ої ОМБр у складі ЗСУ мужньо захищав рідну землю, відстоюючи незалежність України та загинув героїчною смертю 31 березня 2023 року, внаслідок штурмових дій противника під Авдіївкою Донецької області.

В Олександра залишилися мати, батько та двоє рідних братів, які також виконують свій громадянський обов’язок, воюючи за Україну.

Попрощатись із захисником на чин похорону, який відбувся у храмі св.Ольги, прийшли рідні, друзі, побратими, сусіди та представники місцевої влади.

Після відспівування у храмі, траурний кортеж, який рухався містом, мешканці зустрічали навколішки живим коридором шани. Поховали Олександра Радчука з усіма військовими почестями на Алеї Слави міського кладовища.

«Висловлюємо щирі співчуття від імені усієї громади родині Героя, який помер на війні. Ми ніколи не пробачимо ворогу кровопролиття та усі ті біди, які він приніс на нашу землю. Надіємось лише на те, що скоро ця нечисть буде вигнана з території нашої держави і ми будемо розвивати незалежну і вільну Україну. І наш обов’язок пам’ятати тих, які віддали свої життя заради цієї високої мети. Вічна пам’ять Герою!», - йдеться у дописі.