Усього 25 літ відміряла доля загиблому захисникові України, жителю селища Дубище, що на Рожищенщині, Віктору Володимировичу Шершню.

Та своє коротке життя прожив він гідно, бо усі, хто знав загиблого Героя, з ким його зводили життєві дороги, відгукуються про Віктора, як про дуже добру, відповідальну людину, щирого патріота рідної землі, - про захисника розповіли у Рожищенській міській раді.

Добре вчився у місцевій школі, був прикладом для однокласників та друзів, з відзнакою закінчив коледж, згодом - кафедру автомобілів і транспортних технологій Луцького національного технічного університету, відслужив строкову службу, планував жити і працювати під мирним небом. Та всі плани змінила війна…

11 березня 2022 року Віктор Шершень отримав повістку і став на захист рідної землі у складі бійців 24-ої окремої механізованої бригади.

Напевно відчував, що може не повернутися, тому й попросив батьків про зустріч перед відправкою на передову. Це була їхня остання зустріч.

А далі – щоденні переживання, очікування дзвінка від сина, короткі розмови і … мовчанка, яку обірвала чорна звістка про загибель…

Військовослужбовець Віктор Шершень загинув під час виконання бойового завдання 20 травня в районі населеного пункту Комишуваха на Луганщині.

25 травня 2022 року «на щиті» Герой повернувся на рідну землю, а 26 травня загиблого захисника України Віктора Шершня провели в останню земну дорогу.

Серед великої кількості людей, які прийшли віддати шану загиблому – четверо товаришів Віктора Шершня, з якими проходив строкову службу у Хмельницькому. Молоді чоловіки не соромилися сліз і щиро зізналися, що розум не хоче усвідомлювати втрати людини, яка завжди готова була прийти на допомогу, ніколи ні на що не нарікала, була сповнена планами на майбутнє.

Усміхнений, компанійський, життєрадісний, світлий і добрий... Таким назавжди залишиться Віктор Шершень у пам’яті своїх близьких, друзів, товаришів.

У жовтні 2022 року з ініціативи педагогів Дубищенського ліцею з метою вшанування пам’яті випускників школи, які віддали своє життя за наше мирне завтра, встановили на фасаді навчального закладу меморіальні дошки Віктору Шершню, Віталію Сидорчуку та Володимиру Фірчуку.