1 червня у Слов’янському парку Володимира відбулося грандіозне дійство для маленьких володимирчан до Дня захисту дитини.

Свято проходило на різних локаціях, парк був переповнений хлопчиками та дівчатками, які хотіли спробувати себе у професіях пожежника, поліцейського, прикордонника чи медика. Діткам дозволяли одягати обмундирування, сідати у службові машини, керувати дронами, познайомитися із чотирилапими помічниками військових тощо, - пише Буг.

Окрім цього, діяли багато інших локацій з іграми, цікавими завданнями, квестами, танцями й музикою, малюванням, різноманітними майстер-класами та смаколиками.

Організацією свята займалося Управління з гуманітарних питань в особі керівниці Оксани Бігун та начальниці освіти Наталії Митошоп за розпорядженням міського голови Володимира Ігоря Пальонки. Допомагала – Служба у справах дітей на чолі з начальницею Лілією Сидорук. До заходу долучилися всі заклади освіти: середньої ланки, заклади обласного підпорядкування і профосвіти. Кожен представляв свою локацію з метою профорієнтації. Допомагали у підготовці інші служби міста.

У садочках громади також проводили свята окремо, там працювали свої локації. Для діток з особливими потребами проводили заходи на стадіоні

Окрім Володимира, святкові дійства проводили у селах громади, таких як Ласків та Суходоли.

“Діткам роздали “паспорти”, які мають ID-код. Ці ІD відповідають номеркам. Малеча має відвідати кожну локацію, спробувати себе у тому чи іншому роді занять, після цього отримати відмітку”, – розповіла начальниця освіти Наталія Митошоп.

Під час святкувань під гаслом “Діти дітям” збирали кошти для допомоги онкохворій малечі. Наприкінці святкувань провели розіграш, де для переможців передбачили 36 призів від спонсорів.