У Ковелі відбулися заходи на підтримку полонених захисників «Азовсталі».

Про повідомив міський голова Ковеля Ігор Чайка на своїй сторінці у фейсбуці..

"Зібралися сьогодні з ковельчанами біля пам‘ятника «Борцям за волю України», щоб вкотре нагадати світові: тисячі наших співвітчизників - синів, чоловіків, друзів, які захищали Маріуполь, досі перебувають у полоні. І ми не маємо права про це забувати", - зазначив міський голова.

Ігор Чайка зазначає, що 8 липня в Україну повернулися командири, які керували захистом «Азовсталі». Це сталося, тому що був розголос. І саме тому нам необхідно говорити і всьому світу, і одне одному: ми чекаємо вдома наших захисників.

З таким посилом у суспільство мандрує містами України фотовиставка «Волю захисникам Маріуполя» зі світлинами воїнів.

"У 501-й день повномасштабної війни, і на 420-й день полону оборонців, виставка відбулася у Ковелі і вирушає далі. Тридцять стендів із фото захисників. І серед них - троє наших ковельських хлопців — Бакум Владислав, Богдан Андрій, Оксеньчук Владислав, які пройшли Маріуполь, «Азовсталь», - пише очільник громади.

Нагадаємо, оборона Маріуполя тривала 86-днів. З 18 березня 2022 по 20 травня 2022 - оборона «Азовсталі». Понад 2, 5 тисячі оборонців було взято в полон. Понад 500 Героїв звільнено.

Під час страшного теракту в Оленівці загинуло понад 50 полонених. Понад 700 бійців полку «Азов» досі в полоні.

"Ми повинні використовувати всі комунікаційні майданчики, всі публічні засоби задля того, аби нагадувати: ми чекаємо своїх захисників, ми пам‘ятаємо. І я дякую усім, хто долучився до проведення заходу, хто прийшов підтримати, почути і сказати: «Поверніть захисників Маріуполя! Поверніть полонених!», - додав міський голова.