27 та 28-го вересня до Луцька та Нововолинська завітають мобільні групи БФ «Право на захист» зі збору даних на отримання грошової допомоги переселенцям від УВКБ ООН.

Про це повідомляють організатори, - пише ВСН.

Так, у середу, 27 вересня, (з 11:00 до 16:00) у м. Нововолинськ за адресою: бульвар Шевченка, 7 (УПСЗ) працюватиме мобільна група БФ «Право на захист» зі збору даних на отримання грошової допомоги переселенцям від УВКБ ООН. А саме, 2220 грн на місяць на особу з розрахунком на 3 місяці!

У Луцьку група працюватиме у четвер, 28 вересня, (з 09:00 до 18:00) у за адресою: вул. Винниченка, 29.

Подати заявку можуть ВПО, які перемістились після 24 лютого 2022 року, а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону) та має певні категорії вразливості. Наприклад:

  • родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
  • родина, яку очолює одна/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією чи кількома дітьми віком до 18 років;
  • родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо. з документальним підтвердженням) ;
  • прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Присутність усіх членів домогосподарства які підпадають під критерії реєстрації обов'язкова. Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів (за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан здоров’я).

Не зможуть подати заявку ті родини, що вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій.

Детальна інформація про програму - доступна за посиланням

Гаряча лінія УВКБ ООН: 0 800 307 711

Інформаційний телеграм-канал