Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
У Рожищенському ЦНАПі облаштовали окреме робоче місце, де адміністратор Центру щодня працюватиме, аби забезпечити першочергові потреби ветеранів війни, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.
За словами начальниці відділу ЦНАП Людмили Пархомчук, Мінветеранів постійно працює над створенням належних умов та дієвих механізмів для якісної реінтеграції українських Захисників і Захисниць у суспільство, - йдеться на сайті міської ради.
«Прагнемо створити ту платформу, на якій всі послуги, як державні, так і місцеві, будуть максимально доступними, ефективними та легкими для отримання. Впровадження адмінсервісу «Ветеран» зменшить бюрократичні процедури, налагодить міжвідомчу співпрацю та комунікації всіх стейкхолдерів, що беруть участь у реалізації ветеранської політики. На базі ЦНАПу створюється «єдине вікно» для ветеранів війни», - мовила Людмила Пархомчук.
До його роботи залучаються працівники, які пройшли навчання та обізнані у гарантіях, правах та можливостях для ветеранів. При зверненні до «єдиного вікна», ветерани та члени їхніх родин можуть отримати вичерпну консультацію, подати заяву для отримання певних документів, а всі необхідні довідки запитуються спеціалістом «єдиного вікна» у відповідних реєстрах або органах та долучаються до заяви автоматично.
Простір облаштовано за рекомендаціями спеціалістів та психологів, аби кожен наш захисник, який звертатиметься до спеціалістів, почувався впевнено та спокійно.
«За останні роки число ветеранської спільноти та захисників лише зростає. Розуміючи цю тенденцію, ми прагнемо діяти вже сьогодні і ЦНАП, як ключова точка доступу громадян до адміністративних послуг та взаємодії з державою, готовий якісно та швидко надавати комплекс послуг нашим Захисникам на місці, а не скеровувати їх по різних установах», – додала керівниця відділу ЦНАП Рожищенської міської ради.
©2024 uaGit
Коментарі