Зупинився в зоні дії дорожнього знаку 3.34 «Зупинку заборонено» - отримай штраф.

Про це повідомляє Департамент муніципальної варти у Луцьку.

До департаменту звернулися з Луцької міської клінічної лікарні щодо автомобілів, які розміщені в зоні дії дорожнього знаку 3.34 "Зупинку заборонено" по проспекті Відродження, 13, при заїзді до медичного закладу, які утруднюють проїзд каретам швидкої медичної допомоги.

"Звертаємо увагу водіїв, що подібні порушення не лише створюють небезпечні ситуації на дорогах, але й можуть призвести до трагічних наслідків, адже заблокований проїзд може завадити швидкій допомозі вчасно дістатися до пацієнта", - йдеться у повідомленні.

Відповідно, диспетчером відділу «Центр безпеки міста Луцьк», було направлено інспектора з паркування для притягнення до відповідальності власників транспортних засобів.

В ході розгляду звернення за порушення вимог дорожніх знаків 3.34 та 3.35 додатку 1 розділу 33 ПДР України та ч. 1 ст. 122 КУпАП, було винесено 11 повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності, з сумою накладеного штрафу 340 грн.

Якщо ви стали свідком порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів - повідомте нас за телефонами:

067 000 0 679 . 066 102 1 102

Або надсилайте інформацію на: Viber, Telegram, WhatsApp.

Пам'ятайте, що ваша відповідальність на дорозі може врятувати життя!

Фото Департамент муніципальної варти у Луцьку