Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
10 лютого 2024 року волинські рибоохоронці спільно з інспектором Державної екологічної інспекції у Волинській області провели рибоохоронний рейд в місцях продажу водних біоресурсів у місті Рожище.
Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.
Під час рейду перевірялась законність вилучення з природного середовища, дотримання порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного світу. В результаті виявлено два адміністративні правопорушення за ст. 88-1 ч.1 КУпАП.
Так, на вул. Незалежності громадянин здійснював продаж водних біоресурсів (короп вагою 2,5 кг) без документів, які підтверджують законність вилучення цих об’єктів з природного середовища, факту купівлі, які видаються в установленому порядку.
На вул. Б. Хмельницького громадянин здійснював продаж водних біоресурсів (карась сріблястий вагою 12 кг та короп вагою 15 кг) без документів, які підтверджують законність вилучення цих об’єктів з природного середовища, факту купівлі, які видаються в установленому порядку
На порушників складено адміністративні протоколи за ст.88-1 ч.1 КУпАП, які скеровані до суду.
Закликаємо громадян бути пильними та не купувати рибу, яка продається на стихійних ринках без відповідних документів, невідомого походження та невстановленої якості.
Довідкова інформація:
Нагадуємо, що купівля риби невідомого походження та не встановленої якості може загрожувати здоров’ю громадян.
Стаття 88-1 КУАП визначає, що порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.
Фото Волинський рибоохоронний патруль.
Попередній допис
©2024 uaGit
Коментарі