Ярослав Окапінський, який є членом національної паралімпійської збірної волинянин виборов дві медалі на змаганнях International Open Athletics Meeting / Grand Prix.

Про це повідомили на сторінці Міністерства молоді та спорту України.

Змагання з легкої атлетики відбулися в місті Дубай в Об'єднаних Арабських Еміратах. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 68 країн світу. Україну представляли 10 атлетів з інвалідністю.

Волинянину вдалося вибороти «золоту» та «срібну» медалі. Перше місце Ярослав посів подолавши 400-метрову дистанцію. Друге місце спортсмен завоював на дистанції у 200 метрів.

Довідково:

Ярослав Окапінський – майстер спорту України міжнародного класу. У 2021-му він був єдиним легкоатлетом, який представляв Волинь на Паралімпійських іграх 2020 за весь час участі України у світових змаганнях.

Волинянин зайняв шосте місце на Паралімпійських Іграх-2020. У Токіо спортсмен покращив свій особистий результат на одну секунду.

У лютому 2023 року Ярослав Окапінський здобув «золото» на змаганнях World Para Athletics Dubai 2023 серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

В липні 2023-го волинянин став чемпіоном світу з легкої атлетики серед паралімпійців у Франції. У фіналі змагань на дистанції 400 метрів спортсмен випередив суперника з Польщі та здобув абсолютну перемогу.