Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Цьогорічні випускники Національної Академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького прибули для подальшого проходження служби до Волинського загону.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Молоді офіцери-прикордонники зустрілися з керівництвом прикордонного загону, з ними провели ряд настановних заходів та ознайомили з оперативною обстановкою на ділянці відповідальності.
Аби новоприбулі лейтенанти зрозуміли специфіку й особливості служби на держрубежі в межах Волині, для них під час настановного збору організували виїзд в прикордонні підрозділи, що охороняють та обороняють кордон з Польщею і білоруссю. Офіцерам продемонстрували інженерне облаштування державної межі, встановлені оборонні споруди, новітнє озброєння та техніку, яку прикордонники використовують під час виконання завдань. Ознайомили з організацією служби на взводному опорному пункті, порядком його облаштування і діяльності. Показали офіцерам і порядок дій мобільних вогневих груп та контрдиверсійного резерву, застосування пілотованої авіації, безпілотних авіаційних комплексів різного типу й малих прикордонних катерів.
Також офіцери-випускники побачили, як прикордонники несуть службу в пунктах пропуску, які технічні засоби прикордонного контролю використовують під час перевірки паспортних документів та огляду транспортних засобів.
Офіцери управління загону провели з випускниками заняття за напрямками своєї діяльності, поділилися набутим досвідом і дали фахові поради, які, сподіваємося, будуть корисні та стануть в пригоді молодим лейтенантам під час становлення на первинних посадах.
Через кілька днів вони відправляться у прикордонні підрозділи, де будуть проходити подальшу службу.
Фото Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Попередній допис
©2024 uaGit
Коментарі