У стаціонарі на вулиці Гулака-Артемовського, 18 розпочинає роботу відділення реабілітації для пацієнтів після перенесених інсультів та травм.

Відповідну інформацію повідомив міський голова Луцька Ігор Поліщук.

Нове відділення КП «Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади»” облаштоване відповідно до стандартів інклюзивності: має просторі коридори з широкими дверними отворами та поручнями, санітарно-гігієнічні зони для маломобільних пацієнтів.

Із пацієнтами тут працюватимуть мультидисциплінарні реабілітаційні команди у складі реабілітологів, фізичних терапевтів, терапевтів мови і мовлення, ерготерапевтів. Для відновлення функцій рук та ніг, реабілітації при інсультах, черепно-мозкових та спинно-мозкових травмах спеціалісти використовуватимуть найсучасніше і найновіше обладнання.

Відкриття цього відділення безумовно на часі, адже кількість серцево-судинних захворювань, на жаль, зростає. Крім того, нове відділення розвантажить Медичний центр реабілітації учасників бойових дій, де зараз проходять реабілітацію і військовослужбовці, і цивільні громадяни. Тож ми зможемо збільшити можливості для реабілітації наших військових.

Ремонт, вмеблювання та обладнання у відділенні придбане коштом від господарської діяльності Медичного об’єднання.

Фото: фейсбук-сторінка Ігоря Поліщука