Очікується, що впродовж наступних двох тижнів президент Володимир Зеленський підпише новий закон про мобілізацію, і документ набуде чинності.

Про це заявив перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко в етері телемарафону.

За словами нардепа, наразі в Раді не зареєстровані постанови, які блокували б підписання спікером парламенту Русланом Стефанчуком ухвалених змін до закону про мобілізацію. Тож уже в понеділок він зможе підписати документ, після чого направить його президенту.

«Ми чекаємо ще один день ці постанови (які можуть заблокувати підписання закону спікером, – «Главком»). За два попередні дні їх не було. І це добрий знак. Я думаю, що з понеділка спікер зможе його підписати, направити на підпис президенту. У президента буде два тижні, і я думаю, він затягувати не буде», – спрогнозував Корнієнко.

Він зазначив, що Офіс президента буде деякий час вивчати документ на відповідність до Конституції, після чого Зеленський підпише його.

«Оптимістично, за наступні два тижні його буде опубліковано і він набуде чинності, а далі потрібно відраховувати певні строки, тому що частина норм одразу діє, а деякі – за місяць», – пояснив Корнієнко.