Розпочалися роботи із реконструкції каналізаційного колектора на Карпенка-Карогоу Луцьку. 

Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради. 

КП «Луцькводоканал» неодноразово повідомляв про важливість і складність проекту із реконструкції каналізаційного колектора. Адже від його діяльності залежать водопостачання, водовідведення і, відповідно, робота каналізаційної системи в оселях близько 70 тисяч лучан. Це єдина система, яка забезпечує транспортування стоків від спальних мікрорайонів міста. А в разі неможливості водовідведення технічно припиняється і водопостачання.

Нагадаємо, торік двічі у колекторі траплявся обвал, що викликало необхідність термінового відновлення, а також детального обстеження стану, що показало його аварійність. Виявлена критична ситуація зі станом магістрального колектора у Луцьку потребувала якнайшвидшого вирішення. Саме тому було зроблено все, аби розпочати реконструкцію.

Які це матиме наслідки для мешканців і для водіїв міста? 

Для водіїв змінено рух на окремих ділянках доїзду та встановлені нові дорожні знаки. Усі маршрути погодженні із управлінням Національної поліції. Тож просимо дотримуватися правил дорожнього руху, аби не нашкодити веденню робіт. 

Щодо мешканців міста і територій, які дотичні до місця реконструкції, наголошуємо, що КП «Луцькводоканал» завжди намагається проводити роботи, які підуть на благо мешканців, аби мінімізувати дискомфорт та незручності для лучан.  

«Враховуючи, що це діючий каналізаційний колектор і він має працювати вдень і вночі, будь- яка його зупинка під час виконання робіт може призвести до негативних наслідків. Зазначимо, що в планах передбачено будівництво тимчасової лінії перекачки, через які будуть транспортуватися усі каналізаційні стоки. Ми робимо все, аби мешканці міста не відчули наслідків цієї роботи. Оскільки одночасно будуть проводитись роботи із заміни колектора, усі стоки транспортуватимуться поверх ґрунту», - йдеться у повідомленні. 

Також не виключено, що в період нічної пори доби, буде незначне пониження тиску воли. Якщо це впливатиме на систему водопостачання і водовідведення, про це додатково проінформують мешканців, аби лучани не відчули незручностей. 

На об’єкт реконструкції колектора КП «Луцькводоканал» вже завезено все необхідне обладнання, комплектуючі і спецтехніку. Згідно плану - роботи триватимуть близько чотирьох місяців.

«Враховуючи нинішній стан війни, ми дбаємо про те, щоб реалізація таких проектів жодним чином не вплинула на вартість тарифу і суми в платіжках, а принесла в майбутньому лише позитивні зміни і якість обслуговування систем», - додають у пресслужбі.