У вівторок, 12 жовтня, свої двері для дітей відчинив дошкільний навчальний заклад у селі Жиричі Ковельського району.

Про це повідомляє пресслужба Волинської облдержадміністрації.

Нагадаємо, закладення фундаменту для окремого двоповерхового корпусу дитячого садочка розпочалося у 2019-му році. Основне ж будівництво тривало упродовж 2020-го року. Відтак, згідно з проєктом, відбулося перепланування існуючої будівлі з добудовою 4-х груп, 4-х кабінетів, допоміжних приміщень, спортивного та актового залу.

Загальна вартість реалізації проєкту «Реконструкція навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Жиричі становить майже 19 млн грн. З них коштів державного бюджету – більше 17 млн гривень, районного – 1,7 млн гривень.

Слід зазначити, що у зв’язку із виявленими раніше недоліками у роботі будівельників, відкриття дитячого садочку переносили. Наразі ж в освітньому закладі ліквідовані усі недосконалості у ремонті, тож 12 жовтня двері садка урочисто відкрилися для дошкільнят села Жиричі.

Оглянути виконання ремонтних робіт та привітати із відкриттям дошкільного навчального закладу  приїхала заступниця голови Волинської ОДА Людмила Тимощук.

Нагадаємо, вона побувала тут 28 вересня і попросила будівельників ліквідувати недоліки не пізніше, ніж за 10 днів.

Людмила Тимощук разом із головою Ковельської РДА Ольгою Черен передали від місцевих органів влади у подарунок для дошкільного закладу телевізор.

Дитячий садок розрахований на 95 місць, тобто на п’ять груп, в тому числі ясельну. Також у закладі працюватиме 12 людей персоналу. Навчальний заклад повністю вмебльований для комфортного перебування малечі. Також тут облаштовані харчоблок і санвузли та встановлена уся сантехніка. Окрім того, поблизу будівлі проведений благоустрій прилеглої території та зведені дитячі майданчики.