ТзОВ «Волиньгаз Збут» вдруге програв суд щодо більш ніж 230 тисяч гривень, зайво сплачених йому за газ для Затурцівської спеціальної школи-інтернату.

Про це інформує пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Північно-Західний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення Господарського суду Волинської області, яким задоволено позов Володимир-Волинської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби, Затурцівської спеціальної школи-інтернату та Волинської обласної ради про стягнення із ТзОВ "Волиньгаз Збут " понад 230 тисяч гривень, які підприємство зайво отримало із бюджету.

Нагадаємо, прокурори з'ясували, що за результатами тендеру між школою-інтернатом та постачальником газу було укладено договір про постачання природного газу.

Згодом же сторони уклали ще 11 додаткових угод, згідно з якими вартість газу збільшувалась за відсутності для того підстав.

Усі ці угоди, довели прокурори, є нікчемними, адже укладені із порушеннями чинного законодавства.

У результаті заклад освіти сплатив більше, а газу отримав менше, ніж було домовлено за результатами закупівлі.

У суді першої інстанції прокурори домоглися стягнення з постачальника газу коштів, надміру сплачених йому із бюджету, проте підприємство оскаржило таке рішення.

Дослухавшись до доводів прокурорів, апеляційний суд залишив у силі рішення про стягнення з постачальника газу коштів у бюджет.