Нещодавно у Луцькій міській раді ліквідували управління освіти, натомість створивши відповідний департамент. Новий структурний підрозділ очолив директор ліцею №27 та депутат Луцькради Віталій Бондар («За майбутнє»)

Про це пише ІА «Конкурент».

Розпорядження про призначення підписав міський голова Ігор Поліщук. У документі йдеться, що Бондар отримав посаду, оскільки став переможцем конкурсу. Йому присвоять дев'ятий ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що раніше управління освіти Луцькради очолювала Зіновія Лещенко.

Довідка

Народився 21 червня 1984 року в смт Іваничі, Іваничівського району, Волинської області.

Громадянин України.

З 1990 р. по 2001 р. навчався в Іваничівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1.

З 2001 р. по 2006 р. навчався у Волинському державному університеті імені Лесі Українки на історичному факультеті, здобув кваліфікацію історика, викладача історії.

З 2006 р. по 2010 р. навчався в Одеській національній юридичній академії та здобув кваліфікацію юриста.

Під час навчання та по завершенню навчання в університеті працював вчителем історії та правознавства у Загальноосвітній школі села Заболотці Іваничівського району з 2006 р. по 2012 р. та вчителем історії та правознавства у Загальноосвітній школі села Литовеж Іваничівського району з 2012 р. по 2013 р. (за сумісництвом) та вчителем правознавства у НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» смт Іваничі з 2010 р. по 2013 р. (за сумісництвом), з 2013 р. по 2018 р. працював на посаді вчителя правознавства у Луцькому НВК №9 та лектором курсів підвищення кваліфікації у Волинському інституті післядипломної освіти (з погодинною оплатою праці).

З 2018 року призначений на посаду директора Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області».

Починаючи з 2006 року, займаюсь викладацькою діяльністю, особливу увагу приділяю роботі з обдарованими дітьми. Вихованці постійно є переможцями предметних турнірів, олімпіад з історії та правознавства як на обласному, так і на Всеукраїнському рівні.

Неодноразово нагороджувався грамотами та подяками Іваничівської районної ради, Іваничівської районної державної адміністрації, Луцької міської ради, Волинської обласної ради, Волинської обласної державної адміністрації.

В 2016 році за перемогу у конкурсі «Учитель року – 2015» у номінації правознавство нагороджений почесною грамотою Верховної Ради України

Позапартійний.

Одружений. Дружина – Бондар Ірина Володимирівна, вчитель англійської мови у Луцькій ЗОШ І-ІІІ ст. №25.

Син – Бондар Олексій Віталійович 2017 р.н., вихованець Луцького ЗДО №27.

Несудимий.