На 74 році життя відійшов у вічність відомий волинський аграрій Анатолій Притолюк.
Про це повідомляє «Вісник+К».
Анатолій Павлович Притулюк народився 25 січня 1948 року в селі Ржищів Горохівського району, що на Волині, у селянській сім’ї фронтовика. Здобув дві вищі освіти. Закінчив Львівський зооветеринарний інститут і Луцький державний технічний університет.
Працював на керівній роботі понад 35 років: головним зоотехніком, заступником голови колгоспу, головою колгоспу в селі Озерці Горохівського району.
Нагороджений орденом Дружби народів, орденом Ділових кіл України за заслуги перед людством.
Депутат обласної ради трьох скликань.
Він розповідав, що його батько повернувся з війни без ноги. З дитячих літ доводилося і орати, і сіяти. Крім того, ще й в армії служив фельдшером в окремому кавалерійському полку, який дислокувався в Єревані. Строкова запам’яталася тим, що зі своїми однополчанами знімався у масовках більш як 20 фільмів. 
 Коли працював головою колгоспу імені Пархоменка в селі Озерці Горохівського району, багато газет, від обласних до республіканських, обійшла цікава інформація про те, що колишній армійський кавалерист зумів «привчити» працювати на село аж два танки. Танки, переобладнали на потужні тягачі, вони у колгоспі і орали, і буксирували сільськогосподарську техніку, і розчищали від снігових заметів дороги не тільки в Озірцях, але й у навколишніх селах.
Анатоій Притолюк 17 років головував, залишив там міцну матеріально-технічну базу.
«І в Озірцях, і в Мирному, Ватині, Ватинці та інших селах, де доводилось працювати, мені не соромно нині зустрітися з людьми, чесно дивитися їм у вічі», – згадував Анатолій Притолюк
У листопаді 1996 року збори акціонерів ВАТ «Горохівський цукровий завод» обрали Анатолія Павловича Притулюка головою правління. Працював там до виходу на пенсію.