Ще у травні проєкт «Соціалізація та адаптація дітей з особливими освітніми потребами на базі ЗДО села Затурці» здобув перемогу у конкурсі грантів «Енергія Розвитку» від групи Нафтогаз, а вже 30 серпня відкрили нову, яскраву, доступну інклюзивно-ресурсну кімнату для дітей з ООП.

Про це повідомили у Затурцівській сільській територіальній громаді.

Упродовж 5 місяців провели потужну роботу: оформлення документів, перегляд комерційних пропозицій, проведення тендерів, підвищення кваліфікації працівників ЗДО, ремонт кімнати, закупівля та встановлення меблів, облаштування кімнати технічним обладнанням, необхідними навчальними матеріалами та іграшками.

Завдяки гранту створили комфортний простір для організації освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами та забезпечили реалізацію прав маленьких громадян на здобуття якісної дошкільної освіти.

Вже першого вересня дітки прийдуть навчатись в оновлений інклюзивний простір, де зможуть покращувати свій когнітивний, моторний, мовний, соціальний та емоційний розвиток.

Висловлюємо вдячність організаторам, менеджерам, координаторам та генеральній директорці АТ «Укргазвидобування» за таку можливість, адже завдяки Вам ми реалізували такий крутий, потужний, значущий і необхідний для громади проєкт, головною метою якого є розвиток позитивного ставлення до концепції інклюзії та дітей з особливими освітніми потребами, – пишуть на сторінці громади.