На Волині виявили чотири спалахи коронавірусної хвороби у закладах освіти. 

Про це повідомляє ДУ «Волинський ОЦКПХ МОЗ» та сайт МОЗ України.

Так, спалахи було зареєстровано у:

  • ЗОШ І-ІІ ступенів смт. Турійськ ім.Ганни Жежко Турійської ТГ. Зареєстровано 15 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, в тому числі у 6 працівників закладу, 1 учня та 8 хворих по сім’ях (в т.ч. 1 дитина). Всі дорослі хворі не вакциновані від COVID-19. В школі щеплено лише 2 працівника, що становить 7% від всього персоналу. Школу переведено на дистанційну форму навчання.
  • ЗДО №2 «Сонечко» Турійської ТГ. Зареєстровано 20 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Серед захворілих 2 працівники закладу (не вакциновані від COVID-19), 5 вихованців та 13 хворих по сім’ях (в т.ч. 3 дитини). В закладі щеплено двома дозами лише 13% працівників. Вихованців групи відправлено на самоізоляцію.
  • ЗЗСО «Піщанський ліцей» Камінь-Каширської міської ради, в якому зареєстровано 9 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Серед захворілих 2 вчителя (не вакциновані від COVID-19) та 7 учнів. В школі щеплено двома дозами 60% працівників. Ліцей переведено на дистанційну форму навчання.
  • ЗЗСО «Княгининівський ліцей Волинської обласної ради». Зареєстровано 13 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Серед захворілих 6 працівників закладу, 5 учнів та 2 випадки по сім’ї. Всі захворілі не щеплені від COVID-19. В закладі щеплено двома дозами вакцини від COVID-19 47% працівників. Учнів ураженого класу та контактних не вакцинованих працівників відправлено на самоізоляцію.

На сьогодні всі хворі знаходяться на амбулаторному лікуванні.

На самоізоляції знаходяться близько 300 осіб, в тому числі понад 170 дітей. Всі вони не вакциновані від COVID-19.