Найбільше відсторонених працівників медзакладів Волині – серед господарського персоналу, а відсторонених лікарів – одиниці.

Про це з посиланням на начальника управління охорони здоров’я Волинської ОДА Юрія Легкодуха повідомляє ІА «Волинські новини»

Нагадаємо, медики, комунальники та працівники органів місцевого самоврядування мали пройти курс щеплення від коронавірусу до 31 січня. В іншому разі їх відсторонять від роботи.

Нині на Волині працює 76 закладів охорони здоров’я. Як повідомив Юрій Легкодух, відповідно до даних проведеного моніторингу, станом на 1 лютого у цих закладах від роботи відсторонено 72 особи. З них фахівців з вищою медичною освітою (лікарі) – 4, молодший медичний персонал (медсестри) – 17, адміністративний персонал – 1 особа і господарський персонал – 50 працівників.

Загалом, зауважує він, ситуація з медичним персоналом в області у зв'язку зі згаданою вимогою, не є критичною.

«Вакцинація серед медичних працівників є на нормальному і належному рівні. Проте варто розуміти, що і в медичних колективах є антивакцинатори, які сіють сумніви. Особливо зараз поширена тема про те, що відсторонені невакциновані працівники подають судові позови. Хтось виграє їх, хтось – ні. Ми ж у своїй роботі повинні керуватися законодавчими актами і діяти в правовому полі», – наголосив Легкодух.