Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Ковельський міськрайонний суд не знайшов належних доказів для притягнення до адміністративної відповідальності за продаж контрафактного алкоголю приватної підприємиці Алли Пініс, дружини голови депутатської фракції партії «Сила і честь» у Ковельській міській раді Ігоря Пініса, який працює консультантом Ковельського міського голови Ігоря Чайки.
Про це повідомляє «Ковель media».
Нагадаємо, у грудні 2021 року суд оштрафував Аллу Пініс за порушення встановленого порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, а саме: на момент закінчення перевірки у неї були відсутні накладні на придбання товарів, акти приймання-передачі, які б підтверджували їх походження.
Перевірка здійснювалася 9 листопада 2021 року працівниками головного управління Державної податкової служби у Волинській області, яке й скерувало справу до суду.
Під час тієї ж перевірки працівниками Ковельського районного управління поліції було встановлено, що Алла Пініс в магазині «Продукти» на вулиці Брестській, 2/8 здійснювала роздрібну торгівлю горілкою «Біла» (0,5 л) та настоянкою «Зубровиця» (0,5 л) з підробленими марками акцизного податку, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 156 КУпАП.
Підприємиця в суді вину у вчиненні правопорушення не визнала та пояснила, що горілку та настоянку магазин не продавав.
Суддя Сергій Панасюк постановив, що матеріали від поліції не містять достатніх і переконливих доказів того, що магазин продавав вищевказані напої, а тому справу слід закрити у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.
«До матеріалів додані 6 фотографій, які факту торгівлі горілкою «Біла», ємністю 0,5 л., та настоянкою «Зубровиця», ємністю 0,5 л., не доводять. Зокрема, з них неможливо зробити висновок, де конкретно були виявлені пляшки, чи стояли вони на вітрині, чи мали цінник. Інші докази: відеозапис з камер поліцейських; фото з зазначенням місця виявлення пляшок з самими пляшками та цінниками до них; пояснення свідків, які підтверджують факт торгівлі; дані касових операцій з вказаною вище горілкою; документи податкової перевірки з зазначенням конкретних місць виявлення вищезгаданих пляшок; їхнім описом, – до матеріалів не додані, а отже слід вважати, що вони відсутні», – йдеться у постанові суду.
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі