Українська юристка, засновниця ГО «Ліга антитрасту» Агія Загребельська на своїй сторінці у фейсбуці розповіла історію, як Фінляндія подолала «Велике крадівництво» на будівництві й ремонті доріг. Саме тому, на її переконання, Фінляндію готові прийняти в НАТО хоч завтра.

Передруковуємо допис з дозволу автора.

«Історія фінського асфальтного картелю наочно демонструє, чому ми не в НАТО.

У новорічну ніч Фінляндія натякнула, що може таки вирішити вступити до НАТО. І одразу ж отримала від НАТО сигнал: сьогодні ви приймаєте рішення про вступ, завтра – ви уже в НАТО.

Дехто дорікнув, начебто до України чомусь інше відношення та все це через Росію.

Так, дійсно, Україні для вступу до НАТО треба ще ґрунтовно попрацювати. Але не через Росію, а тому що українська правова система, на відміну від фінської, занадто далека від західних стандартів.

Враховуючи, що моєю топ-темою останні місяці був антитраст та дороги, покажу на цьому прикладі.

У 2008 році (здається, вічність тому) конкурентне відомство Фінляндії (FCA) викрило картель з семи дорожніх компаній та асоціації, що їх об’єднувала, які освоювали бюджетні гроші на загальнодержавних та місцевих тендерах з ремонту та будівництва доріг. Дорожній картель контролював 70% ринку.

«Дорожні компанії разом узгодили ціни тендерних пропозицій та поділили між собою підряди. Завданням інших фірм було пропонувати так звані захисні пропозиції, щоб обдурити муніципалітети. У той же час діяльність малих компаній була контрольованою та обмеженою. Також існувала спільна система моніторингу та штрафів між компаніями картелю», – коментував справу адвокат їх міністерства інфраструктури.

Конкурентне відомство просило накласти штраф 97 млн. євро. Але суд оштрафував компанії на 19,4 млн.євро.

Відомство оскаржило замалий штраф до апеляції та касації й добилося, що штраф було переглянуто. Кінцева сума штрафу – 80 млн. євро.

Компанії сплатили штраф.

Але на цьому справа не закінчилася.

Після проходження всіх інстанції в 2012 році міністерство, відповідальне за дорожнє будівництво, разом з муніципалітетами звернулися до суду за відшкодуванням спричинених картелем збитків. Загальна сума пред’явлених збитків складала 120 млн.євро.

«Ми підрахували, що муніципалітети переплатили на тендерах за асфальт приблизно на 30 відсотків через незаконний картель. Тепер подивимося, чи повернуть гроші платників податків асфальтні компанії», – сказав адвокат міністерства після подання позову.

Суд присудив компаніям виплатити більше 70 млн. євро шкоди.

Дорожні компанії не здалися та почали процес реструктуризації бізнесу, щоб не відшкодовувати збитки. Хтось продав компанію, хтось ліквідував та на заміну створив нову юридичну особу.

Але ні міністерство, ні муніципалітети не зупинилися та пішли доводити в суді, що відшкодувати збитки мають новостворені компанії.

У 2016 році апеляційний суд Гельсінкі став на бік платників податків та прийняв рішення, яким підтвердив, що обов’язок відшкодувати спричинену шкоду перейшов до нових компаній.

Асфальтний картель програв у протистоянні з державою, а «старожили» галузі пліткують, що щеплення діє досі та на дорожніх тендерах не видно навіть натяків на змови.

Для розуміння, наскільки відстаємо ми, згадайте, що кажуть про дорожній картель в українському дорожньому міністерстві.

У нас так само картель контролює близько 70% ринків, багато років розподіляє між собою підряди, а більш дрібні компанії використовує для прикриття або субпідряду. І також є асоціація, що об’єднує картелістів-фаворитів Укравтодору.

Проте, на відміну від фінів, український дорожній картель «дахується» з Офісу президента, моніторингом виконання картелістами домовленостей займається саме міністерство, а покривається його діяльність з АМКУ. Із завищених на ті ж самі 30% цін оплачується робота депутатів, піар президентської партії та купуються телеканали. А роль публічного адвоката картелістів грає особисто президент.

Здається, це найкраща відповідь на питання: чому ми не в НАТО? І чому фінів НАТО раді бачити хоч завтра. А наш президент, за сумісництвом амбасадор картелю, ображено намагається переконати нас, що шлагбаум закрито, бо НАТО не особливо гостинне до України, а «партнери» нам всіляко заважають туди вступити».

Агія ЗАГРЕБЕЛЬСЬКА (засновниця ГО «Ліга антитрасту»)