У вівторок, 8 лютого, заступник голови райдержадміністрації Віктор Фіщук провів чергове засідання протиепізоотичної комісії, яке було скликане через виявлене у с. П’ятидні Володимир-Волинського району захворювання на сказ у собаки.

Про це йдеться на сайті РДА.

На цей раз біля приміщення П’ятиднівської школи жителі села помітили собаку, що агресивно себе поводила. Незабаром цього ж пса знайшли мертвим. Після цього волонтерами була викликана поліція, яка зазначила, що слідів насильницької смерті у собаки не виявлено.

В подальшому біоматеріал тварини був відправлений на лабораторну експертизу, яка підтвердила підозру – собака дійсно була заражена сказом.

Відтак на території перебування собаки проведено ряд заходів дезінфекції та протиепізоотичною комісією встановлений карантин тривалістю 60 днів.

В подальшому засіданні комісії карантин, який попередньо був встановлений в селі Бубнів Зимнівської громади та в селі Козлів на Локачинщині був скасований. Проте в Іваничах ці заходи були продовжені через виявлення нового випадку захворювання тварини на сказ.