Ексгравці збірної України Анатолій Тимощук, уродженець Луцька, та Олександр Співак зіграють у товариському «матчі легенд» Спартака та Зеніта.

Виставкова зустріч відбудеться в Санкт-Петербурзі, - повідомляє 24 канал. Спорт

Футболісти-зрадники продовжують насолоджуватися життям в Росії

«Матч легенд» запланований на 8 липня і відбудеться у Санкт-Петербурзі. Обидва колишні футболісти з українським паспортом будуть представляти Зеніт, за який вони раніше виступали.

Тимощук зіграв за Зеніт 100 матчів, а за збірну України – 144, що є національним рекордом. Анатолія вже позбавили всіх футбольних звань та регалій на території рідної країни.

На рахунку Співака 145 ігор у складі санкт-петербурзького клубу та 3 поєдинки за «синьо-жовтих».

Нагадаємо, 11 березня Тимощука офіційно викреслили з історії українського футболу. Його позбавили всіх титулів, нагород, почесних звань, тренерської ліцензії та довічно заборонили займатися футбольною діяльністю на території України. Також у Тимощука відібрали звання «Почесного громадянина міста Луцьк».

Все через те, що він жодного разу не прокоментував повномасштабне вторгнення Росії, він залишився працювати в санкт-петербурзькому Зеніті.

Батько Анатолія, який проживає в Луцьку, записався до тероборони міста.  А колишня дружина спортсмена розповідала, що він контрабандою вивіз із України колекцію ікон на суму близько 10 мільйонів євро. 

Співак також публічно не висловлював свою позицію щодо війни.