20-річна Анна та 16-річна Анастасія – сестри. Дівчата живуть у Володимирі і створюють відеоподкасти про книги сучасних українських письменників.

Суспільному сестри Урус розповіли: за минулий рік прочитали понад 70 книг, а 120 нових придбали до власної бібліотеки.

Дівчата часто організовують спільні читання: кожна читає по сто сторінок, а потім одна сестра змінює іншу для відеоподкаста.

Під час читання роблять закладки в місцях, які вразили, аби повернутися до конкретного тексту, – розказують дівчата.

"Буває настільки поглинаєш книжку, що не помічаєш якийсь момент, тому перечитування має новий погляд, тому що ти знаєш сюжет, ти не хвилюєшся за сюжет, а хвилюєшся за деталі, звертаєш увагу на деталі", – говорить Анна Урус.

Сестри не виокремлюють жодного з українських авторів. У буктоці демонструють різноманітність жанрів та стилів, де кожен, говорять, знайде щось для себе.

"Знімаємо різне відео від підбірки книжок по жанрах, просять підбірки по віковій категорії, естетичні відео з нарізкою фотографій, щоб людина відчула саму атмосферу книги й можливо захоче їх прочитати", – говорить Анастасія Урус.

Анна та Анастасія мріють зустрітися із кожним автором, твори яких прочитали, а нещодавно були на зустрічі із Сергієм Жаданом у Луцьку.