Президент Володимир Зеленський провів розмову із Президентом Бразилії Луїсом Інасіу Лулу да Сільвою, під час якої обговорювалися дипломатичні зусилля, що здатні зупинити російську агресію

Про це повідомив глава Української держави у відеозверненні, йдеться на сайті Укрінформу.

“Щойно говорив із Президентом Бразилії. Корисна розмова. Поновлюємо контакти між нашими державами на найвищому рівні. Я поінформував про атаки росії проти наших людей, про вбивства дітей, про удари по нашій цивільній інфраструктурі”, - сказав Зеленський.

За його словами, під час розмови він подякував Бразилії за підтримку резолюції про мир і територіальну цілісність для України.

“Обговорили дипломатичні зусилля, які здатні зупинити російську агресію, і повернути спокій нашій країні, регіону та усьому світу. Зокрема, міжнародні зусилля для реалізації нашої Формули миру”, - зауважив глава держави.

Як повідомлялося, у січні Президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва відхилив прохання Німеччини надіслати Україні боєприпаси в межах міжнародних зусиль, спрямованих на допомогу Києву у боротьбі з російською агресією.

Раніше Світовий конгрес українців й Українсько-бразильська центральна репрезентація закликали Бразилію посилити політичну й дипломатичну підтримку України у 2023 році.