2 березня до Луцької міської ради завітала делегація із польського міста Ряшів. Її очолив Бартломей Ріхтер — представник Підкарпатської регіональної ради промисловості майбутнього.

Про це інформує виданння Волинь.онлайн

Сторони обговорили наявні виклики з якими нині, під час російської збройної агресії, довелося зіштовхнутися представникам місцевої влади. Вони стосувалися мораторіїв на закупівлі, грантових програм тощо.

Гості були здивовані, що попри повітряні тривоги, не завжди втішні вісті з передової — місто і прилеглі території розвиваються, а соціальна напруга в громаді зведена до нуля.

Директор департаменту економічної політики Луцької міської ради Борис Смаль запропонував полякам обговорити можливість відкриття на території Луцької міської територіальної громади індустріального парку, де мають сходитися певні логістичні шляхи.

Схожий парк діє у Ряшеві, тому українцям було б цікаво дізнатися про усі можливості роботи такого об’єкта.Тож директор департаменту поцікавився у польських колег, чи не хочуть вони стати інвесторами цього будівництва.

Згодом делегації обмінялися напрацьованим досвідом щодо діяльності підприємств туристично-рекреаційного спрямування. Цікаво, що Луцьк та промисловий Ряшів не чужі один одному. Їх поєднують давні, дружні відносини. Від 20 листопада 2001 року вони — міста-партнери.

Є ймовірність, що сьогоднішня зустріч дасть початок співпраці міст ще й у науковій та сільськогосподарській сферах.