На Закарпатті прикордонники Мукачівського загону виявили волиняина і киянина призовного віку, які намагались виїхати в Угорщину за документами з ознаками підробки.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України. 

Так, в пункті пропуску «Лужанка» під час перевірки документів у громадян, які прямували за кордон, прикордонники виявили сфальшовану довідку для отримання пільг інвалідам, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу. Довідку з ознаками підробки надав 20-річний волинянин.

Ще одну спробу незаконного перетину кордону припинили в пункті пропуску «Дзвінкове». Потрапити в Угорщину за пенсійним посвідченням з ознаками підробки намагався 37-річний киянин.

Про наявність у діях українців ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції у Закарпатській області.

Наразі правоохоронці встановлюють коло осіб, причетних до даного правопорушення. Для подальшого прийняття правового рішення, правопорушників передали співробітникам поліції.