У Ківерцівській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся ХІІІ тенісно-шашковий турнір, присвячений пам’яті Маркіяна Бурака.

Про це повідомляють у дописі Ківерцівської міської ради.

Традиційно, щороку, за фінансової підтримки Ківерцівської міської ради, у січні проводиться тенісно-шашковий турнір. Спортивний захід присвячено пам’яті Маркіяна Бурака, вчителя фізичного виховання, який ціною власного життя врятував своїх учнів.

За жертовний вчинок Маркіяна Омеляновича нагороджено (посмертно) орденом «За мужність» ІІІ ступеня, а в 2011-му році, з ініціативи тодішнього директора Олександра Ничипорука у школі с. Муравище започатковано перший тенісно-шашковий турнір, присвячений пам’яті педагога.

Нагадаємо: Поблизу Діброви на Луганщині загинув 26-річний сапер з Волині Роман Грушевінчук

Цьогорічних учасників змагань привітав Ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук і побажав їм перемоги у спортивному суперництві та подякував військовим за можливість проводити змагання у непростий для України час. Олександр Миколайович також зазначив, що напередодні Нового року бюджетним коштом було придбано для сільських шкіл громади спортивний інвентар: тенісні столи, ракетки, м’ячі. Міський голова запевнив, що місцева влада й надалі сприятиме розвитку фізичного виховання та покращенню матеріально-технічної бази в освітніх закладах. Не пасувати перед труднощами побажали спортсменам заступник міського голови Юрій Тананайський та начальник гуманітарного відділу Ківерцівської міської ради Микола Грибук. А директорка гімназії с. Муравище Ірина Козачук у своєму виступі пригадала трагічні події 16 лютого 1998 року, які трапилися на водоймі поряд зі школою і про подвиг вчителя Маркіяна Бурака. З регламентом проведення змагань ознайомив директор спортивної школи Олександр Левчук та побажав учасникам гарних стартів.

Участь у нинішньому турнірі взяло 11 команд, які змагалися у двох видах програми: шашки (дівчата), настільний теніс (юнаки та вчителі шкіл) з підведенням загальнокомандного заліку

В особистому заліку місця розподілилися наступним чином:

Теніс настільний (юнаки):

І місце – Ткачук Дмитро (Ківерцівська гімназія №5),

ІІ місце – Чернота Максим (Ківерцівський ліцей №3),

ІІІ місце – Панасюк Артем (ліцей с. Суськ);

Шашки (дівчата):

І місце - Бондар Анастасія (гімназія № 1),

ІІ місце – Хом'як Анна (ліцей с. Суськ),

ІІІ місце – Ніколайко Дарина (Ківерцівський ліцей №3).

Серед вчителів у настільному тенісі:

І місце – Струсь Андрій (Ківерцівська гімназія № 5), ІІ місце – Філюк Сергій (гімназія с. Журавичі), ІІІ місце – Кольцова Яна (Ківерцівський ліцей № 4).

Переможцем у загальному заліку стала команда Ківерцівської гімназії № 5, друге - виборола команда Ківерцівської гімназії № 1, третє - у команди Ківерцівського ліцею № 3.

Фото Ківерцівської міської ради