Учні Підгайцівського ліцею здобули першість у Всеукраїнських змаганнях «Cool Games». Фінал V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games» відбувся у Києві.

Про це повідомляє Волинська обласна державна адміністрація.

У фіналі конкурсу взяли участь 480 учнів й учениць з українських ЗЗСО в трьох вікових категоріях: 9–10, 11–13 і 14–16 років.

Програма «Cool Games» охоплює проведення сучасних та адаптованих естафет. Це комплекс вправ, де учасники виборюють першість у швидкості, витримці та координації. Змагання проводилися в п’ять етапів: шкільному й міжшкільному, ОТГ, районному, обласному та всеукраїнському.

Під час проведення конкурсу учні також могли відвідати уроки «Цікава хімія», «Цікава фізика» та майстерки з нейрографіки, Art&Craft, Paper Craft і малювання піною. У гранд-фіналі учасники презентували свої регіони командними перфомансами.

Волинь представляли юні спортсмени Підгайцівського ліцею. Учні здобули беззаперечну перемогу в двох вікових дивізіонах – I віковому (9-10 років) та III віковому (14-16 років).