У вівторок, 13 лютого, для Ківерцівської громади важкий і скорботний день – в останню дорогу провели Героя Соколюка Олега Зіновійовича.

Про це йдеться на сайті громади.

Народився Соколюк Олег Зіновійович 17.12.1979 року в селі Озеро. Навчався в Озерській середній школі. Олег був призваний на військову службу по мобілізації та зарахований до списків особового складу військової частини на посаду кулеметника кулеметного взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.

Рядовий Соколюк Олег Зіновійович загинув 7 лютого 2024 року від осколкового поранення голови під час мінометного обстрілу ворога по позиціях ЗСУ поблизу населеного пункту Дружба Донецької області.

На Ківерцівщину Герой повернувся «на щиті» 13 лютого 2024 року. Скорботний кортеж зустріли біля «Дубка». Далі траурна процесія прослідувала по вулиці Пилипа Орлика, міста Ківерці, до рідного дому у селі Озеро. Вшанували воїна й ківерчани, сокиричани, приклонивши коліно та схиливши голови.

В Озері односельчани усім селом зустрічали Героя, вклякнувши на колінах. Попрощалися із захисником біля рідного дому рідні, друзі, побратими. Відспівали покійного у Свято-Покровському храмі села Озеро. Чин поховання здійснили священнослужителі Ківерцівського деканату ПЦУ, очолюваного протоієреєм Іваном Семенюком.

Поховали Соколюка Олега Зіновійовича на місцевому цвинтарі. Воїни почесної варти тричі відсалютували Герою, шануючи його ратний подвиг.

Безутішною залишилася посивіла мати.  

Фото: Ківерцівська міська рада