Поки Норвезька асоціація електромобілів категорично проти, представники Міжнародного валютного фонду (МВФ) вважають, що уряду Норвегії таки слід оподаткувати дорогі електромобілі. 

Норвегія перебуває на шляху до повної електрифікації свого автопарку, оскільки більше ніж 90% всіх нових автомобілів, проданих в країні в серпні, були повністю електричними. 

Очікується, що наступний уряд складатиметься в основному з лівоцентристів, лідером яких є кандидатка від Лейбористської партії. Саме вона у своїй передвиборчій платформі пообіцяла запровадити диференційовану систему оподаткування дорогих електромобілів. Ймовірно, це знизить навантаження на бюджет і допоможе компенсувати частину витрат на стимулювання попиту на електрокари.

Якщо таке рішення все-таки приймуть, стягувати їх будуть з власників Porsche, Jaguar, Mercedes-Benz, Audi і, звичайно, ж Tesla

Ідея полягає в тому, щоб сума до 600 000 норвезьких крон (60 300 євро) не оподатковувалася, а все, що більше, оподатковувалося в розмірі 25%. Це означає, що при купівлі Porsche Taycan, який коштує мінімум 777 000 крон (78 200 євро), власник повинен буде заплатити податок у розмірі 44 250 крон (4446 євро). 

Щодо українців, то у травні було відомо, що українці придбали 620 електрокарів.

Читайте також про нові правила підготовки водіїв в Україні.