Після розгляду 10 проєктів Бюджет участі сільських і селищних територій Луцької міської територіальної громади, до голосування допустили 9, а переможцями визначили шість. І хоча три зі шести є половиною, кошторис проєктів Прилуцького ліцею №29 не охоплює 50% від суми коштів (491 649 грн) на реалізацію проєктів переможців у 2022, а 39 %. Як ще в листопаді анонсував Сергій Омельчук з департаменту економічної політики Луцької міськради у спільному етері ГІТ і Радіо-1, номінанти мали досить хороші шанси на перемогу.
Скільки голосів? Не більше 300, не менше 100. Проєкт-переможець конкурсу на першій сходинці мав результат 292, а зі шостої позиції в рейтингу 239. Голосувати можна було за 5 проєктів, це правило добре відоме і з конкурсу бюджету участі в межах лише Луцька. До слова, помітно було розрив у понад 100 голосів на третій день голосування, три проєкти для Прилуцького ліцею тоді підтримали з різницею сумарно 5 голосів. Далі показники, звісно, змінювалися, проте нескладно дійти висновку, що в остаточному підрахунку маємо чітку цільову авдиторію. Одерадам в цьому плані не так пощастило, бо проєкт "сучасний спортивний інвентар", якби навіть перевершив останній у змагальній таблиці, витіснив би собою власне одерадівський проєкт про хореографію. Втім, це теж досвід.
ДОКЛАДНІШЕ ПРО САМІ ПРОЄКТИ.
Три зі шести стосуються села Прилуцьке (колишня адміністративно-територіальна одиниця та орган місцевого самоврядування у Ківерцівському районі)
Для чотирьох зі шести відповідальним підрозділом призначений департамент освіти Луцької міської ради, адже, крім згаданих вище трьох, є ще проєкт хореографічного залу в Одерадівському ліцеї №37 (автор Тетяна Угринович).
За два зі шести відповідальним підрозділом є департамент молоді та спорту Луцької міської ради:
Хто не скористався шансом? Подання проєктів та голосування за них могли здійснювати дієздатні фізичні особи, що зареєстровані на території населених пунктів Луцької міської територіальної громади окрім міста Луцька: Дачне, Жабка, Сапогове, Жидичин, Клепачів, Липляни, Небіжка, Озерце, Забороль, Антонівка, Великий Омеляник, Всеволодівка, Олександрівка, Городок, Сьомаки, Шепель, Заболотці, Охотин, Княгининок, Буків, Брище, Зміїнець, Милушин, Милуші, Моташівка, Сирники, Тарасове, Боголюби, Богушівка, Озденіж, Іванчиці.
Видно організований підхід освітян з Прилуцького ліцею )" , – Михайло Шелеп у фейсбуку.
РАДИМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ відео про сприйняття часу, тест на реакцію в домашніх умовах і ще дещо цікаве про водіїв. БІЛЬШЕ ВІДЕО з Ярославою Савош ТУТ.
Попередній допис
Наступний допис
Коментарі