Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
«Порівнювати український парламентаризм з британським і американським все одно що рівняти Геркулеса до ліліпутів» — заявила Марія Доманська в ефірі ГІТ, опонуючи Юрієві Кресаку на програмі «А що завтра?».
Темою програми було критичне спостереження (без)діяльності депутатів Верховної Ради, розмова охопила теорії та практики того, що варто змінити, аби не зациклюватися на прикрих явищах, що їх провокують вищі чини.
Чим більш фраґментований парламент, тим більше треба домовлятися і шукати точки дотику. Це те, чого нам треба прагнути.
Так вважає громадська активістка Марія Доманська і додає: "Але соціалісти, проросійські, олігархи — цього не уникнути, бо це частина нашої реальності. Чи змінюються олігархи? У них змінюються інтереси залежно від періоду. Іноді ці інтереси можуть збігатися з інтересами громадянського сектору. Пам'ятаємо, як Коломойський обрав державницький напрям і ми не отримали "Дніпропетровську народну республіку". Ми за це не співаємо йому похвалу, але визнаємо як уже історичний факт".
Патреонова система допоможе просунути хороших людей у політику.
Плюс культури благодійності: коли ви заплатили політику за його діяльність, ви потім з нього питатимете, і політик муситиме звітувати по-справжньому. Власну листівку зі своїм обличчям та ідеями я надрукувала, завдяки підтримці своїх друзів. Це малесенька історія і чим більше таких історій ставатиметься, тим краще ми зможемо змінювати політику зісередини. Так, спекуляції теж можливі, але це життя, додала Марія Доманська.
"Є така річ в культурі, коли люди, замість виступити за щось, гуртуються більше "проти". Відомий приклад, коли захейтили одного місцевого кандидата, який вибудовував свою кампанію на краудфандинговій основі. Є бідність, а є ще заздрість, і це засмучує", — зазначила блогерка, авторка численних аналітичних моніторингів Аріна Крапка.
Одну із тез, де гості та ведучий дійшли згоди, можна передати так:
"Завести свою фракцію в міськраду, бажаючи лобіювання конкретних змін у місті, це теж нова якість. Маємо нагоду спостерігати це від сучасних генерацій політиків".
Студія ГІТ пропонує вашій увазі інтерв'ю з депутатами Луцької міської ради:
Андрій Лучик: "Щоб розуміти чим живе пересічний громадянин, прочитайте реєстр судових рішень". ВІДЕО
Володимир Пшибельський: "Людина страшніше радіації". Екологічна культура, омела, кронування, сміття. ВІДЕО
©2024 uaGit
Коментарі