Майже через 7 років після набуття чинності пакету законів про декомунізацію в Україні перейменування низки вулиць вирішили здійснити у селищі Любешів на Волині. Для цього Любешівська селищна рада організовує громадське обговорення.

Про це йдеться на сайті селищної ради.

Перейменувати планують вулиці Чапаєва, Ярослава Галана, Колгоспну, Островського та провулків Ярослава Галана, Колгоспний.

Громадське обговорення проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Пропозиція щодо перейменування вулиць і провулків внесена Українським інститутом національної пам'яті, а також мешканцями селища Любешів.

Зауваження та пропозиції приймають протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: вул. Незалежності, 53, смт Любешів Камінь-Каширський район Волинська область, 44201 та на електронну пошту: [email protected]

Громадське обговорення заплановано провести у формі консультацій з громадськістю на офіційному вебсайті Любешівської селищної ради, зборів та зустрічей з жителями селища Любешів в строк до 10 березня 2022 року.

Про час і місце проведення зборів та зустрічей буде повідомлено додатково шляхом розміщення повідомлення на вебсайті селищної ради.

Анонімні пропозиції не реєструють і не розглядають.