Російська ракета, яка ввечері 27 березня була випущена по Луцьку з Білорусі, влучила в нафтобазу на околиці міста, вибухнув один резервуар, пожежу гасять досі.

Про це в етері загальнонаціонального телемарафону розповів очільник Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, передає «Українська правда».

«Вчора близько 22 години був нанесений ракетний удар по нафтобазі на окраїні місті Луцька. Наразі відомо, що крилата ракета була випущена зі сторони Білорусі. На місці удару всю ніч працювали рятувальники і станом на 8 ранку ще працюють. За попередніми даними, інформації про жертв немає. Вибухнув один резервуар. Його гасять», – сказав Погуляйко.

Голова Волинської ОВА сказав, що не називатиме адресу і не показуватиме фото, доки на місці працюють пожежники, щоб не наражати їх на небезпеку.

Більше інформації він пообіцяв надати, коли рятувальники загасять пожежу.

Погуляйко додав, що, попри сусідство з Білоруссю, яка надала свою територію для російських військ, ситуація в області контрольована і кордони в межах області не порушені.

Він також розповів, що на Волині 80% бізнесу відновили роботу і намагаються відновити економку.

Область приймає гуманітарні вантажі з Європи, а також формує свою допомогу і відправляє в ті області України, які цього потребують.

Нагадаємо, пізно ввечері 27 березня у Луцьку, Києві, Рівному, Харкові й Житомирі прозвучали потужні вибухи під час повітряної тривоги.