Рада оборони області вирішила не скасовувати заборону на відвідування лісу на Волині.

Про це в інтерв'ю «Волинській газеті» повідомив начальник Волинського обласного управління  лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко.

«Не знімати заборону в нашій області вирішили під час засідання Ради оборони області. Аргументи навели військові. Ми не можемо на загал озвучувати всього, проте не вірити зараз ЗСУ не маємо жодної підстави. Як мінімум, до кінця червня необхідно утриматися від походів у ліс. Наголошую – з метою власної безпеки. І особливо дітей, яких часто залучають до збирання ягід та грибів», – сказав Кватирко.

Не буде також і відкриття сезону полювання 2022/2023 – відповідно до того ж рішення Ради оборони.

Як повідомляє управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА, на засіданні ради оборони Волинської області ухвалено таке рішення:

  • 1)  ураховуючи вимоги розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 23.03.2022 № 198 "Про протипожежні заходи у лісових масивах області на період 2022 року", обмежити відвідання мешканцями області лісів з метою збирання дикоросів (грибів, ягід і т.д.):
  • повністю – в Ковельському та Камінь-Каширському районах;
  • як виняток – військовому командуванню спільно з керівництвом відповідних районних військових адміністрацій та обласного управління лісового та мисливського госоподарства узгодити й визначити лісові масиви у Володимир-Волинському та Луцькому районах, у яких можливий збір дикоросів;
  • 2) виключити можливість відкриття у 2022 році в області сезону полювання на дичину.