Президента США Джо Байдена і першу леді Джилл Байден евакуювали з їхнього будинку в містечку Рехобот-Біч, штат Делавер, де пара проводила вихідні.

За словами представника Білого дому, евакуацію провели як запобіжний захід в суботу, 5 червня, після того, як невеликий приватний літак увійшов в обмежений повітряний простір.

"Невеликий приватний літак увійшов в обмежений повітряний простір... було вжито запобіжних заходів. Жодної загрози президенту або його родині немає", – цитує чиновника CNN.

Згодом він додав, що президент і перша леді вже повернулися до своєї резиденції. Білий дім повідомив пресі про подію майже через годину після інциденту.

Секретна служба США підтвердила згодом, що невеликий літак помилково увійшов в обмежений повітряний простір біля пляжного будинку Байденів.

"Сьогодні близько 13:00 приватний літак увійшов в обмежений повітряний простір над Рехоботом, штат Делавер, після помилкового проникнення в охоронювану зону. Літак було негайно виведено з обмеженого повітряного простору. Секретна служба США проведе бесіду з пілотом", – заявив представник відомства Ентоні Гульєльмі.