Територіальне управління Бюро економічної безпеки у Волинській області очолив колишній заступник міністра молоді і спорту України Ярослав Войтович.

Про це повідомляє ІА «Волинські новини».

Ключовими напрямами територіальних управлінь Бюро економічної безпеки (БЕБ) стануть розшук та арешт активів російської федерації та республіки білорусь, їхня подальша передача до Агентства з Розшуку та Менеджменту Активів (АРМА), упередження розкрадання бюджетних коштів всіх рівнів, протидія порушенням у сфері підакцизних товарів та ігровому бізнесі тощо.

З цією метою переважну кількість співробітників територіальних управлінь Бюро економічної безпеки України (ТУ БЕБ) становитимуть детективи.

Робота ТУ БЕБ буде організована з урахуванням регіональної специфіки, а дії співробітників не перешкоджатимуть роботі легального бізнесу, запевняють у Бюро.

Центральний апарат БЕБ вже напрацював відповідні алгоритми діяльності територіальних управлінь.

Формування штату Територіальних управлінь БЕБ відбуватиметься в межах існуючого кошторису. Орієнтовна загальна кількість персоналу ТУ БЕБ в малих (за чисельністю та територією) областях становитиме 20-30 чоловік на область, у великих - 40-50 співробітників на область.

Вже призначено керівників до Львівської, Київської, Одеської та Волинської областей.

У Волинській області теруправління очолив Ярослав В’ячеславович Войтович.

Довідково.

Ярослав Войтович народився 2 грудня 1973 року у селі Брусилів Житомирської області. Має дві вищі освіти. Войтович - дипломований менеджер і юрист. Одружений. Дружину звуть Єва. У пари є двоє дітей: Міла і Гліб.

У період з 1992 по 2011 рік Ярослав Войтович працював на різних, у тому числі і на керівних посадах у приватних компаніях.

У 2006 році Войтович був обраний депутатом Подільського району столиці. У шостому скликанні (2007-2012) Верховної Ради Ярослав на платній основі був помічником народного депутата, представника БЮТу Анатолія Семиноги.

Після Революції гідності Ярослава Войтовича призначили головою Подільського району. А ось до Київської міської ради він потрапити не зміг. Ярослав Войтович програв вибори по сьомому мажоритарному округу (Голосіївський район), попри те, що балотувався як кандидат від президентської "Солідарності".

З лютого 2015 року Войтович почав працювати у міністерстві молоді та спорту. Спершу очолив державну установу "Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів "Укрспортзабезпечення", а через три місяці - став заступником міністра. 

У лютому 2019 року Ярослав Войтович був звільнений з цієї посади.

У січні 2016 Ярослав Войтович потрапив в дорожньо-транспортну пригоду. У Рівненській області він скоїв наїзд на жінку на нерегульованому пішохідному переході. За даними правоохоронців, "постраждалу доставили в районну лікарню. У неї діагностовано закритий перелом лівого ліктьового суглоба і перелом ребер". За фактом події було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 КК. Сам Войтович заявив, "що не бачить своєї провини, тому що пішохід нібито вибігла на проїжджу частину. Проте заступник міністра пообіцяв допомогти постраждалій у лікуванні".