Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
За результатами дослідження — третина учнів в умовах повномасштабного вторгнення окупантів в Україну не мали постійного доступу до навчання.
Про те, які виклики стоять перед українською освітою і яким чином вдається їх долати розповіла в прямому етері ГІТу заступниця начальника управління, начальниця відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Волинській області Алла Казмірук.
З її слів, у всіх є спільна мета – це якісна освіта.
«Сьогодні такий час, коли ми повинні дуже швидко адаптовуватися бути гнучкими, приймати й реагувати на усі виклики сьогодення, тому що це дійсно зачіпає наших дітей та майбутнє», – поділилася спікерка.
Вона закцентувала на тому, що враховуючи пандемію COVID-19 і повномасштабну війну, у нас є виклики, які призвели до освітніх втрат.
«Серед них є як і матеріально-технічна база – знищення шкіл, так і втрати у навчальному часі, тому що наші діти пішли з очного на дистанційне навчання, відбулися зміни у психологічному стані дітей, батьків та педагогів і звичайно, є зміни у результатах науки», – наголосила пані Алла.
Як зазначила освітянка, щоб оцінити освітні втрати, вони порівнюють очікувані результати із реальними.
«Вони, як снігова куля і якщо з ними нічого не робити, тобто ніяких заходів не приймати, то це буде тільки накопичуватися», – застережила експертка.
Як їх подолати ці проблеми і як допомогти вчителю з ними впоратись, дивіться детальніше у ВІДЕО:
Попередній допис
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі